Rzemiosło, jakość, natura. Meble tworzone z pasją od 30 lat!

Meblozabawki – nowy wymiar zabawy i urządzania pokoju!

Szukaliśmy idealnego rozwiązania dla małych przestrzeni – tak powstały meblozabawki, czyli dziecięce mebelki, które służą do kreatywnej zabawy! Z dumą prezentujemy naszą kolekcję, pełną kolorów, bezpiecznych materiałów i innowacyjnych rozwiązań.
Kreatywna zabawa i rozwój – najlepsze przygody zaczynają się z LubiLubi!

Z pasji do drewna od 30 lat!

Tajniki pracy z drewnem przekazywane są u nas z pokolenia na pokolenie. W małej manufakturze rodzinnej stawiamy na jakość – pracujemy tylko na certyfikowanym drewnie bukowym z polskich lasów, dzięki czemu nasze przedmioty są nie tylko piękne, ale i trwałe. Stawiamy też na zrównoważony rozwój, dlatego nasza produkcja w 100% wykorzystuje cenny surowiec, a wszystkie procesy są maksymalnie zoptymalizowane pod kątem wydatkowania energii.

LUBI LUBI®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.